Site Kullanım Koşulları;

Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş (“www.sanslipaket.com”) Web Sitesi’ne Hoş Geldiniz!
Bu siteyi kullandığınız sürece aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

www.sanslipaket.com web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat vermek ya da hukuken onları herhangi bir doğrultuya yönlendirmek amacını taşımaz ve tebligat etmez.

Web sitemizde yayınlanan tüm çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş’nin yazılı iznine tabidir.

www.sanslipaket.com web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş’nin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar web sitesine ait sisteme girmeleri ile birlikte, www.sanslipaket.com tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş’ye hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceklerini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bir bildirimde bulunmaksızın Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş tarafından kaldırılabilir veya değiştirilebilir.

www.sanslipaket.com web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş, www.sanslipaket.com web sitesinde yayınlanmış bilgilere, ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Site ziyaretçileri www.sanslipaket.com web sitesinde yer alan bilgilerin, ilgili konuyla ilgili profesyonel bir danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve biçimde kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel yardım almanız ve/veya ilgili bir danışmanla görüşmeniz tavsiye edilmektedir.

İnsani hatalar, teknik sorunlar veya oluşabilecek diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya bilgilerin güncelliğini yitirmesinin gerçekleşme olasılığı bulunmaktadır. www.sanslipaket.com sistemde yer alan tüm bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu site Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş’ye ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş’yi bağlamamaktadır.